• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
Web Sitesi Üyelik Girişi
DERNEK ÜYELİK FORMU

DERNEK ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ

LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Mareşal Fevzi Çakmak 1.Sok. Kaya İş Merkezi K.3 No.16
Şirinevler-Bahçelievler/İST

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
KONGRE'YE Giderken Meslektaşlarımıza Çağrımızdır.

Sn. Üyelerimize ve Meslektaşlarımıza,

Kurulduğu ilk günden beri radyoloji teknisyenleri /teknikerlerinin sesi olmaya çalışan, her platformda meslek adına sözcü olan, araştıran-geliştiren yapısından asla taviz vermeyen derneğimiz her geçen gün sizlerin vermiş olduğu desteklerle büyümektedir. 

 Çok zor bir süreçten geçmekteyiz. Bu zorlu süreçte bir yandan özlük haklarımız elimizden alınırken bir yandan da hizmet alımı adı altında iş yerlerimiz özelleştirilerek, iş güvencesizliğe ve işsizliğe doğru bir gidiş söz konusudur. Çalışma saatlerimiz artırıldı. Fiili hizmetlerimiz tırpanlanarak 90 günden 35 güne indirildi. Sırada şua izinlerimizin olduğunu bilmenizi istiyoruz.Mesleğimiz ehliyetsiz kişilerin işgali altında. Kısaca işlerin iyiye gitmediği gerçeğini görmenizi istiyoruz.

 Tüm bunlara DUR! diyebilecek  gücümüz var mı?

 Evet var. Türkiye’de 16 bin radyoloji teknisyeni-teknikeri çalışmaktadır. Bizler meslek adına bir araya gelebilirsek, güçlerimizi birleştirebilirsek el ele verebilirsek haklarımızın güvence altına almasını sağlamamız mümkündür. Bunun başka bir alternatif çözümü yok.

 Öncelikle olanları-bitenleri gören, irdeleyen, soran-soruşturan  bir anlayışa ihtiyacımız var. Onurlu bir mesleğin mensupları olarak mesleğimizin tükenişine ve yok oluşuna seyirci olmaktan kurtulamadığımız sürece çözüm olmamız, çözüm bulmamız hayalden öteye gidemiyecektir.

 Derneğimiz TÜMRAD-DER, 10 Nisan 2011 tarihinde daha güçlü, daha etkin bir meslek örgütü olmak için 3. OLAĞAN GENEL KONGRE’sini gerçekleştirecektir. Bu kongre sadece yönetim kurulu ve diğer organların seçimlerinin yapılacağı bir toplantı olmaktan çıkarılarak mesleğimizin geleceğininin masaya yatırıldığı, meslek sorunlarının tartışıldığı ve alternatif çözümlerin üretildiği bir toplantıya dönüştürelim.

 Daha Güçlü,

                  Daha Etkin,

                                  Bir Meslek Örgütü için,

 Tüm meslektaşlarımızı Kocaeli’ye derneğimizin Kongresi’ne bekliyoruz.

 

 NOT: Kocaeli dışından katılacak meslektaşlarımızın sıkıntı yaşamamsı için lütfen önceden 0 532 292 46 27 nolu telefondan bizimle irtibat kurmalarını rica ederiz.

  
3881 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın