• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
Web Sitesi Üyelik Girişi
DERNEK ÜYELİK FORMU

DERNEK ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ

LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Mareşal Fevzi Çakmak 1.Sok. Kaya İş Merkezi K.3 No.16
Şirinevler-Bahçelievler/İST

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
RADTEK2017 KONGRESİ'NDE BİRLİK MESAJLARI
Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (TÜMRAD-DER) tarafından düzenlenen 11. Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi ve İleri Görüntüleme Kursu (RADTEK2017) 9-12 Mart 2017 tarihlerinde Spice Otel, Belek-Antalya'da yapıldı. 
Kongre Onursal Başkanlığını Prof. Dr. Tamer KAYA'nın yaptığı RADTEK2017'nin Akademik ve Bilim Kurulu Başkanlığı'nı Prof. Dr. Bülent TEKİNSOY yaptı. 

AÇILIŞTA BİRLİK MESAJLARI

Sağlık Bakanlığı TKHK ADSM Daire Başkanı Uz. Dr. Özgür Kemal DEMİRALP, Prof. Dr. Tamer KAYA ve Prof. Dr. Bülent TEKİNSOY'un birlik mesajları ardından kürsüye çıkan Kongre Başkanı ve TÜMRAD-DER Genel Başkanı Öğr. Gör. Heybet ASLANOĞLU konuşmasında ''15 Temmuz sonrasında ülkemiz olağanüstü bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde bulunmak, bu zorlu sürecin hızlı bir şekilde atlatılmasında oldukça önem arz etmektedir. Bu sıkıntıların yakın zamanda biteceğini barış, huzur ve refah  içerisinde günler için umutluyuz ve bu umudumuzu büyüterek korumalıyız.  Ayrıca mesleki alanda derneklerin birleşmesi sorularına cevaben biz istesekte istemesek te bu birleşme er ya da geç gerçekleşecektir. Bu birleşme sürecinin sağlıklı şekilde yürütülmesi için derneklerin yönetimlerinden bağımsız bir komisyonun oluşturulması, bu sürecin hızlı ve sağlıklı ilerlemesini sağlayacaktır. Bunun için her iki dernek yöneticilerinin samimi ve isteklerini ortaya koyması yeterlidir. Bizim  ayrımız gayrımız yoktur. Ülkenin koşulları, mesleğin geldiği nokta iyi değerlendirilmelidir. '' dedi.

RADTEK2017 Kongresi Prof. Dr. Oğuz DİCLE'nin  ''Dünden Bugüne Radyoloji Tarihi Yolculuk'' sunumu ile başladı. 4 gün süren kongrede Radyasyon Güvenliği, Radyografi, BT, MR, İletişim gibi birçok konuda sunumlar yapıldı. 11 Mart 2017 Cumartesi günü paralel salonda Meme Radyoloji Sempozyumu yapıldı. 

Yoğun bir eğitim programı sonrasında Sosyal Etkinlikler ile kongreye katılan meslektaşlarımız dolu dolu bir kongre yaşadı.

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI GÖZ DOLDURDU. GELECEK İÇİN UMUT VERDİ.

Kongreye Tıbbi Görüntüleme Programı öğrencilerinin hazırladıkları posterler ve sözlü bildiriler damga vurdu. En iyi Poster  ve Sözlü Bildiri dalında dereceler alan öğrenciler tüm katılımcıların begeni ve takdirlerini topladı.

Kongrenin son gününde (12 Mart)  Prof. Dr. Olcay ÇİZMELİ hocamızın ''Sağlık Bir Ekip İşidir'' sunumu ve  Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Marşı oturumu ilgiyle dinlendi ve kapanış konuşmasını ve bilimsel değerlendirme Yrd. Doç. Dr. Nuran AKYURT tarafından yapıldı.

TEŞEKKÜRLER...

RADTEK2017 Kongresi katkı ve katılımları, değerli sunumları ile destek veren tüm konuşmacılara ve hocalarımıza,

Kongreye katılan tüm katılımcıların sorunlarını çözmek ve sorunsuz bir kongre geçirmelerini sağlamak amacıyla büyük gayret içerisinde bulunan AKDES-Co&CO Tur yönetici ve çalışanlarına,

Kongremizi gerek katılımcı destekleriyle, gerekse stand ve basılı malzeme desteği ile destekleyen firmalarımıza,

Ve yurdun değişik bölgelerinden bizimle aynı heyecanı paylaşmak üzere gelen tüm katılımcı meslektaşlarımıza SONSUZ TEŞEKKÜRLER ediyoruz. 

Birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel kongreler düzenlemeyi umut ediyoruz.

Düzenleme Kurulu ve Dernek Yönetimi

KONGRE RESİMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ>>
  
1821 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın