• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
Web Sitesi Üyelik Girişi
DERNEK ÜYELİK FORMU

DERNEK ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ

LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Mareşal Fevzi Çakmak 1.Sok. Kaya İş Merkezi K.3 No.16
Şirinevler-Bahçelievler/İST

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
TÜMRAD-DER, TUYAP EKSPOMED SAĞLIK FUARINDAYDI. İLGİ ÇOK YOĞUNDU..
Derneğimiz TÜMRAD-DER son dört yıldır Tüyap Fuar alanında kurulan Ekspomed Uluslarlararası Sağlık Fuarında stand kurarak derneğimizi ve mesleğimizi anlatma ve tanıtma faaliyetlerinde bulunmakta ve her yıl fuar alanında ''RADYOTEKNOLOJİDE YENİLİKLER SEMİNERİ'' düzenleyerek meslektaşlarına ve TGT Programında okuyan öğrencilerimize mesleğimizle ilgili yeni teknolojiler hakkında bilgiler verilmektedir. 

Bu yıl 30 Mart-2 Nisan tarihleri arasında kurulan EKSPOMED Sağlık Fuarında derneğimiz 3 Nolu salonda 308 Nolu stand da tanıtım faaliyetlerinde bulunmuş ve 1 Nisan 2017 tarihinde Fuar alanındaki Akdeniz Seminer Salonunda ''Radyoteknolojide Yenilikler Semineri'' düzenlemiştir. 

Seminere TGT Öğrencilertinden Yoğun İlgi

Seminere bir çok üniversitemizden ( İstanbul Aydın Üniv, Gelişim Üniv, Biruni Üniv, Acıbadem Üniv, Nişantaşı Üniv, Ayvansaray Üniv, Cumhuriyet Üniv, Arel Üniv ve daha bir çok okulumuz) öğrencilerimiz ve hocalarımız yoğun ilgi göstermiştir. Hatta seminerin büyük bir bölümmünü ayakta izlemek zorunda kalmışlardır. 

Bu seminerimizde değerli sunumları nedeniyle Sn. Öğr. Gör. Binnaz TAKKASIZ, Sn. Öğr. Gör. Murat DÜNDAR, Sn. Rad.Tek. Dursun AKSU, Sn. Öğr. Gör. Emrah KULOĞLU ve katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza ve öğrencilerimize ve bu imkanları bize sağlayan TÜYAP FUARCILIK Yönetimine TEŞEKKÜR EDERİZ.

TÜYAPTAN RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ >>>>
  
721 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın