• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
Web Sitesi Üyelik Girişi
DERNEK ÜYELİK FORMU

DERNEK ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ

LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Mareşal Fevzi Çakmak 1.Sok. Kaya İş Merkezi K.3 No.16
Şirinevler-Bahçelievler/İST

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
İKİ LİSTENİN YARIŞTIĞI TÜMRAD-DER SEÇİMLERİNDE HEYBET ASLANOĞLU İLE YOLA DEVAM.
Derneğimiz TÜMRAD-DER'in 5. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI. 

Derneğimizin tüzük gereği 3 yılda bir yapılan seçimli Genel Kurul Toplantısı İstanbul Sefaköy'deki  TÜMRAD-DER Genel Merkezi Serdar Bükülmez Seminer Salonu'nda yapıldı.

İlk toplantısı 25 Martta yapılan ve yeterli çoğunluk sağlanmadığı için 8 Nisan 2017 tarihinde yapılacağı duyurulan 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Genel Başkanlık yarışında Özer ERDEN ile mevcut Genel Başkan Heybet ASLANOĞLU yarıştı. 

Divan Başkanlığını derneğin emekli üyesi M.Ali Selçuk KAYA ve Divan Katip Üyeliğini üyemiz Ali Ekber GÖKÇE'nin yaptığı toplantı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 

Divan Başkanının programı genel kurula okuması ardından Açılış Konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Genel Başkan Heybet ASLANOĞLU Genel kurula başarılar dileyerek sonuç ne olursa olsun birlik ve beraberliğimizin bozulmaması gerektiğini, bu yarışın kaybedeninin olmayacağını oysa kazananın derneğimiz TÜMRAD-DER ve mesleğimiz olacağının altını çizdi.

Daha önceden belirlenen program çerçevesinde faaliyet raporu, disiplin kurulu raporu ve mali rapor genel kurula ibraz edildikten sonra oylandı ve oy birliği ile kabul edildi. 

Tüzük değişikliği konusunda Dernekler Kanunu'nda yapılan değişiklikler nedeniyle dernek ana tüzüğünde gerekli düzenllemeler yapılmasına dair önergeler kabul edildi. 

Ayrıca dernek seçimlerinin 3 yerine 2 yılda bir  yapılması ve bir kişinin 2 yıl üst üste başkan olduktan sonra 3. yıl başkanlık yapılamayacağına dair önergeler oy birliği ve çokluğu ile kabul edildi. 

Genel Kurulumuz sonunda yapılan seçimlerde Özer ERDEN ve Heybet ASLANOĞLU'nun temsil ettiği iki liste yarıştı ve yapılan oylama sonucunda Heybet ASLANOĞLU'nun temsil ettiği liste 1. oldu. 

Heybet ASLANOĞLU seçim sonuçları açıklandıktan sonra yaptığı konuşmada, Genel Kurulumuza katılan tüm uyelerimize teşekkür ediyorum, bu yarışın kaybedeni yok. Biz, hepimiz kazandık. Derneğimiz  kazandı, mesleğimiz kazandı. 

Radyoloji alanında bir çok sorun var: Biz bu sorunların bilincindeyiz, daha çok çalışarak, daha çok sorumluluk alarak ve paylaşarak hem derneğimizi büyüteceğiz hem de meslektaşlarımızın sorunlarını çözmeye çalışacağız.

Bu bağlamda önceki dönemde yönetim kurulu ve diğer organlarımızda görev alan arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni yöneticilerimize de BAŞARILAR diliyorum, dedi.GENEL KURUL SONUNDA YENİ YÖNETİM, DENETLEME ve DİSİPLİN KURULU ÜYELERİMİZ ŞÖYLE OLDU. Başarılar diliyoruz.

YÖNETİM KURULU

1-      HEYBET ASLANOĞLU-İstanbul 

2-      NECMETTİN KILIÇ-Ankara

3-      ÖMER HAYYAM AKPINAR-Muğla

4-      CEREN NURTEN GÜZELKÜÇÜK-Ankara

5-      ABDULLAH GÖKTAŞ-İstanbul

6-      ALİ HAYDAR TURHAL-İstanbul

7-      ESRA ER-İstanbul

DENETLEME KURULU

1-      ERDAL GÜZEL-İstanbul

2-      FERHAT ÇETİNKAYA-İstanbul

3-      ERSİN ARTUT-Tekirdağ

DİSİPLİN KURULU

1-      GÜRDOĞAN AYDIN-Kırşehir

2-      BİNNAZ TAKKASIZ-İstanbul

3-      MEHMET GÜVEN-K.Maraş  
3443 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın