• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://plus.google.com/tumradder@gmail.com/posts
  • https://twitter.com/TumradDernegi
Web Sitesi Üyelik Girişi
DERNEK ÜYELİK FORMU

DERNEK ÜYELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ

LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Mareşal Fevzi Çakmak 1.Sok. Kaya İş Merkezi K.3 No.16
Şirinevler-Bahçelievler/İST

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
BAŞVURULAR BAŞLADI. HİZMET ALIMINDA ÇALIŞANLAR İÇİN ÖNEMLİ DUYURU!
24 Aralık 2017 tarihinde resmi gazetede yayımlanan 696 sayılı KHK’nın 127. maddesi ile 375 sayılık KHK’ya eklenen 23. geçici madde kapsamında “personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımları ve bu kapsamda çalışan personellere ilişkin yapılan düzenlemeler” yapılmıştır.

Aynı KHK'nın 127. maddede yer alan “…yaklaşık maliyetin en az %70’lik kısmının asgari işçilik maliyeti ile varsa ayni yol ve yemek giderleri dahil işçilik gideri..” ibaresinin yer alması, sağlık tesislerinde asıl işi yapan ve tam zamanlı çalışan biz radyoloji teknisyenlerinin bahse konu hizmet alımlarındaki cihaz makine malzeme ve ekipman giderinin çok yüksek olması ve bahsi geçen %70’lik oranın yakalanabilmesinin mümkün olmaması sebebiyle bu haktan yararlanamamamız sonucunu doğmuştur. 

TÜM TAŞERON ÇALIŞANI MESLEKTAŞLARIMIZ AŞAĞIDAKİ BAŞVURU FORMU'NU DOLDURUP BAĞLI BURUNDUĞU KURUMA VERMELERİNİ ve MUTLAKA EVRAK KAYITTAN GEÇİRMELERİNİ İSTİYORUZ.

MUHTEMELEN TALEBİNİZ RED EDİLECEKTİR. ANCAK BAŞVURUNUZUN KAYITLARA GEÇMESİ İLERİDE OHAL'İN KALKMASI DURUMUNDA DOĞACAK HAKLARDAN İSTİFADE ETMENİZE OLANAK SAĞLAYACAKTIR. 

ÖNEMLE DUYURULUR.

ÖNEMLİ UYARI: Derneğimize gelen bilgiler bazı yerlerde hastane yönetimlerinin başvuruları kabul ettiği bazı yerlerde ise başvuruları almadığı şeklindedir. Başvurunuzun kabul edilmemesi durumunda DİLEKÇE ve EK'lerini PTT'den iadeli taahhütlü olarak çalıştığınız hastanenin başhekimliğine göndermeniz halinde bu evrağınızın kayıtlara geçirilmesi ve tarafınıza bilgi verilmesi zorunludur. 

HASTANEYE VERİLECEK DİLEKÇE tıklayınız

KADRO BAŞVURU FORMU tıklayınız 

FERAGAT DİLEKÇESİ tıklayınız 

  
RADTEK2018 KONGRESİ
KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR.


        
Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin
www.radtek2018.org
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
4599 kez okundu

Yorumlar

696 NOLU KHK VE TAŞERONA KADRO     02/01/2018 16:08

Yukarıdaki dilekçeyi (Başvuru formunu) doldurup kurumunuza vermeniz önemlidir 1) Bu KHK 40 gün içinde TBMM''ne getirilip yasalaşması gerekiyor ve TBMM''de görüşmeler esnasında bu KHK''nin değişikliğe uğrama ihtimali yüksek. 2) Şuanda OHAL var. Bir diğer hususta KHK''ler yargıya götürülemiyor. İlerde bunun önü açılma ihtimali çok yüksek. Mahkemeye basvurabilmeniz için mahkeme sizde başvurduğunuza ve red edildiğine dair belge talep edecektir. Bu da ancak başvuru yapmanızla mümkündür.
Heybet ASLANOĞLU

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret1187949
ETKİNLİKLER
Radyoloji-Kanser
YAYINLARIMIZ

Serdar'ın Köşesi
Facebook Grubumuz