• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Cevizlik Mah. Hüsreviye Sok. No.7 Günay İş Hanı K.3/40 
Bakırköy/İSTANBUL

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
SON DAKİKA HABER
TTB'NİN ve SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN YANINDAYIZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği, Türk Tabipleri Birliği ve Sağlık Emekçilerinin Yanındadır.

Sağlık emekçileri olarak COVİD-19 pandemisi ilan edildiğinden beri ailemizden, sevdiklerimizden uzak kalarak gece gündüz demeden yoğun bir mücadele vermekteyiz. Bu mücadelede kimimiz hastalandık, kimimiz mücadelede yenik düştük, bu süreçte hocalarımızı ve meslektaşlarımızı kaybettik. Sağlık emekçileri olarak amansızca mücadele ettiğimiz bu günlerde sadece hekimlerin örgütü değil, tüm  sağlık emekçilerinin sesi olan TTB’ye yapılan çirkin saldırıları ve ithamları üzüntü ile izlemekteyiz.

Bizler biliyoruz ki TTB’nin zayıflatılması demek sağlık emekçilerinin sesinin kısılması ve halkın sağlık hakkının elinden alınması demektir. Biz TÜMRAD-DER olarak TTB’ye yapılan bu çirkin saldırıları asla kabul etmiyoruz,  RED EDİYORUZ ve KINIYORUZ. Yüzyıla aşkın zamandır bu topraklarda ‘’İYİ HEKİMLİK’’ yapan TTB sadece hekimlerin değil ‘’nitelikli ve ulaşılabilir sağlık hizmeti’’ talep eden herkesin umudu, onuru ve örgütüdür.

TTB asla yalnız değildir. Bu yolda asla yalnız yürümeyecektir. Bizlerde milyonların sesi ve çığlığı olan TTB’nin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. 

TTB’nin tüm onurlu yöneticilerini ve üyelerini kutluyor, dostça selamlarımızı iletiyoruz, mücadelelerinde başarılar diliyoruz. COVİD-19 nedeniyle kaybettiğimiz hekim ve sağlık çalışanları için baş sağlığı diliyoruz.

Saygılarımızla.

TÜMRAD-DER Yönetim Kurulu


  
54 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın