• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Cevizlik Mah. Hüsreviye Sok. No.7 Günay İş Hanı K.3/40 
Bakırköy/İSTANBUL

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
SON DAKİKA HABER

ANASAYFA

  
ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. SHMYO ile ortak düzenleyeceğimiz RADYOLOJİ TEKNİSYENLERİ BÖLGESEL MESLEKİ EĞİTİM SEMİNERLERİ 16 Aralık 2012 Pazar günü SHMYO Konferans Salonunda yapılacaktır. Seminer Afişleri Samsun, Amasya, Trabzon, Ordu, Sinop illerine önümüzdeki hafta içerisinde gönderilecektir.
Derneğimizin Genel Başkanı Heybet ASLANOĞLU, Üsküdar Haydarpaşa Bülent Akarcalı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde 9,10,11 ve 12. sınıf radyoloji öğrencilerine '' Radyoloji Nedir? Radyoloji Teknisyeni Kimdir? konulu seminer verdi. Okul idaresi ve radyoloji öğretmenlerininde hazır bulunduğu seminer öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi. Seminer sonunda Dernek Başkanımız radyoloji bölümü öğrencilerinin sorularını yanıtladı.
06.12.2012
04.12.2012
Sağlıkta “Dönüşüm” can almaya devam ediyor. İstanbul (Samatya) Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil tıp asistanı Dr. Melike Erdem 30 Kasım 2012 günü, Sağlık Bakanlığı’nın Alo 184 SABİM hattına yapılan bir şikayetle ilgili savunmasını verdikten sonra çalıştığı hastanenin altıncı katından atlayarak “intihar etti”. Öncelikle belirtelim ki; değişik ortamlarda ifade edilen, hayatını kaybeden meslektaşımızın “psikolojik sorunları olduğu” yolundaki iddialar tamamen mesnetsizdir. Herkesin; Dr. Melike Erdem’in ailesinin, çalışma arkadaşlarının ve sağlık çalışanlarının acılarına hürmet göstermesini bekliyoruz. Aralarında derneğimizinde bulunduğu Sağlık Emek Platformu bileşenleri TTB'de BASIN AÇIKLAMASI yaptı.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde çalışan radyoloji teknisyenleri 2010 yılından beri şua izni ve fiili hizmet ile ilgili sorunları nihayet çözüldü. Derneğimizde defalarca konuyla ilgili Sağlık Bakanlığı'na yazılı talepleri olmuş ve sorunun çözüme kavuşmasını istemişti. Hatta konuyla ilgili derneğimiz avukatı birçok ilde idari davalar açıp kazanmıştı. Nihayet Kamu Hastaneleri Kurumu meslektaşlarımızın mağduriyetini sona erdirecek bir genelge yayımlayarak sorunu çözdü. Tüm meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diler. Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığı'na teşekkür ediyoruz.
02.12.2012
27.11.2012
Sağlık Bakanlığı Döner Sermaye Ek Ödemeleri Hakkında Genelge yayınlandı.
İstanbul'da bulunan Yeni Yüzyıl Üniversitesi SHMYO Tıbbi Görüntüleme Programı öğrencileri 8 Kasım DÜNYA RADYOLOJİ GÜNÜ nedeniyle konferans düzenledi. Sempozyum'da derneğimiz adına Genel Başkan Heybet Aslanoğlu katıldı ve Radyoloji Nedir? Radyoloji Teknikeri Kimdir? konulu bir sunum yapmıştır. SHMYO Müdürü Doç. Dr. Oğuz Özyaral ve Tıbbi Görüntüleme Program Başkanı Ögr. Gör. Gülhan Kalmuk'u ve öğrencilerini kutluyoruz.
15.11.2012
14.11.2012
8 Kasım DÜNYA RADYOLOJİ GÜNÜ'nde TAKSİM'deydik. Sağlık Bakanlığı'nın Alandışı Çalışmaya Karşı Önlem Alması, Yeterli İstihdam Sağlanması, Lisans Tamamlama Hakkımızın Verilmesi, Özlük Haklarımızın Tırpanlanmasına Son Verilmesi Talepleriyle TAKSİM'de Basın Açıklaması yaptık ve halka broşür dağıttık.
8 Kasım DÜNYA RADYOLOJİ GÜNÜ etkinlikleri kapsamında derneğimiz tarafından organize edilen RADYOLOJİ TEKNİSYENLERİ ve TEKNİKERLERİ DAYANIŞMA YEMEĞi Kumkapı Meydan Resturantta yapıldı. Derneğimizin Avukatı Fatma Erdoğan ve Eşi Av.Nadi Erdoğan'ında katıldığı gecemiz çok renkli görüntülere sahne oldu. Yemeğimize katılan tüm meslektaşlarımıza, dostlarımıza ve güler yüzlü Meydan Resturant personellerine ve Mehmet Bey'e teşekkürlerimizi iletiyoruz..
14.11.2012
10.11.2012
GE Healthcare ve OPAKİM destekleriyle düzenlediğimiz İzmir Bölgesel Mesleki Eğitim Seminerlerimiz 4 Kasım 2012 pazar günü İzmir Ege Üniversitesi Hastanesi 20 Mayıs Konferans Salonu 'nda 110 meslektaşımızın katılımıyla gerçekleşmiştir.
Sağlık alanında görev yapan 15 emek-meslek örgütü ve sendika, 2 Kasım 2011 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 663 Sayılı KHK'nin içinde yürürlüğe girdikten sonra, bir yıllık geçiş süreci 2 Kasım 2012 tarihinde sona eren ve resmen uygulamaya geçen "Kamu Hastane Birlikleri"ne karşı ortak bir deklarasyon yayımladı. Ortak deklarasyon, bugün (06.11.2012) TTB'de düzenlenen bir basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.
09.11.2012
07.11.2012
Derneğimiz Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (TÜMRAD-DER) 'in 8 Kasım DÜNYA RADYOLOJİ GÜNÜ etkinlikler programı belirlenmiştir.
Derneğimiz 8 KASIM DÜNYA RADYOLOJİ GÜNÜ etkinlikleri çerçevesinde RADYOLOJİ TEKNİSYENLERİ ve TEKNİKERLERİ DAYANIMA YEMEĞİ düzenleyecektir. Yemeğimize tüm meslektaşlarımız ve dostlarımız davetlidir. Yemek biletlerini yönetim kurulu üyelerimizden veya dernek bürosundan temin edebilirsiniz.
02.11.2012
26.10.2012
Derneğimizin Radyoloji Teknisyenleri Mesleki Eğitim Seminerimiz Dicle Üniversitesi Rektör Yard. Prof. Dr. Arslan Bilici ve Diyarbakır İl Sağlık Müdürümüz Sn. Dr. Mehmet Sait AVAR'ın katılımılarıyla Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Derneğimiz ve radyoloji camiası çok değerli bir üyesini kaybetti. Derneğimizin Genel Başkan Yardımcısı M.Serdar BÜKÜLMEZ geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm radyoloji camisına başsağlığı diliyoruz. Mekanın Cennet olsun. SENİ UNUTMAYACAĞIZ. ......................................Sevgili Serdar'ın Anısına açılan sayfada birşeyler yazmak istermisiniz. Haberin devamını tıklayınız>>
24.10.2012
17.10.2012
... 33 ...