• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
 • https://twitter.com/TumradDernegi
LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Cevizlik Mah. Hüsreviye Sok. No.7 Günay İş Hanı K.3/40 
Bakırköy/İSTANBUL

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
SON DAKİKA HABER
DERNEK AİDATI TOPLAMADA YENİ DÖNEM

Değerli üyelerimiz,

Bilindiği üzere derneğimizin en önemli gelir kaynağı üyelik aidatlarımızdır. Üyelik aidatımız yıllık 36 TL gibi cüzi bir rakama tekabül etmektedir. Dernek olarak faaliyetlerimizi daha etkili ve geniş kitlelere hitap edebilecek şekilde yürütebilmemiz için üyelerimizin aidatlarını düzenli olarak ödemeleri büyük önem taşıdığı aşikârdır,

Gerek zaman bulunamaması gerekse yeterli iletişimin sağlanaması nedeniyle aidatların zamanında ödenmesi konusunda istediğimiz sonuca ulaşılamaması nedeniyle yönetim kurulumuzca MOBİL AİDAT sistemine geçilmesi kararı alınmıştır. 

MOBİL AİDAT sistemi kısaca şu şekilde çalışmaktadır; 

Mobil Aidat servisinden şu an için sadece TURKCELL ve AVEA aboneleri  faydalanabilmektedir, en kısa sürede diğer GSM  firmalarının ( VODAFON) abonelerinin de yararlanabilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Mobil Aidat Ödeme hizmetleri ESİLA Bilişim Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. Üyelerimizin mobil aidat servisinden yararlanması için ekstra bir işlem yaptırmalarına gerek yoktur. Derneğimizce cep telefonunuza gönderilecek SMS cevaplanarak aidat ödemenizi kolaylıkla ve güvenle yapabilirsiniz. Aidatlarınız (her ay 3 TL) cep telefonu faturanızdan otomatik olarak tahsil edilecektir. Kontörlü GSM hattı kullanan üyelerimizden ise her ay 2 TL kontör bedeli düşülerek aidatları tahsil edilmiş olacaktır. Sizin ayrıca aidat ödemenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca sisteme dahil olmayan ve ulaşamadığımız  üyelerimiz, web sitemizin sol tarafında yer alan mobil aidat modülünü de kullanarak sisteme katılabilir aidatlarınızı otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Mobil aidat servisi tarafından gönderilen tüm mesajlar ücretsizdir.  

DERNEĞİMİZİN VARLIĞINI,  DAHA ETKİLİ VE GÜÇLÜ OLARAK DEVAM ETTİREBİLMESİ İÇİN AİDATLARINIZI ÖDEMEKTE GÖSTERECEĞİNİZ HASSASİYETE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

YÖNETİM KURULU

Örneğin aylık 3 TL' lik aidat ödemek isteyen bir abone, cep telefonu üzerinden ek bir vergi eklenmeden 3 TL' lik bedeli öder.

 • MobilAidat servisi ÖİV (Özel İletişim Vergisinden) muaftır.
 • 
 • Nakit ödeme yapmaktan farkı yoktur.

Faturalı hat kullanıcıları

 • Ödeme tutarı, faturalı hat sahiplerinin faturasına yansır.

Ön ödemeli (Kontürlü) hat kullanıcıları

 • Ödeme tutarı, ön ödemeli (kontürlü) hat sahiplerinin TL hesaplarından düşer.
 • Üye, kendisine gelen mesajı EVET yazarak 8071' e göndermesi yeterlidir. Başka bir işlem yapmasına gerek yoktur.
 • 

NOT: Şuanda sadece AVEA ve TURKCELL kulanıcıları sisteme katılabilir.  VODAFON ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Mobil Aidat Ödeme hizmetleri ESİLA Bilişim Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

Sadece TURKCELL ve AVEA Kullanıcıları katılabilir.

 

Kendisine ulaşamadığımız ve telefonuna SMS gelmeyen üyelerimiz  TUMRAD yazıp 8071'e göndermeniz halinde sisteme dahil olabilirler.

Her ay 3 TL dernek aidatı faturanıza yansıyacaktır.

 


Dernek Yönetimi tarafından telefonunuza gönderilen yandaki SMS'e EVET yazarak 8071'e göndermeniz halinde sisteme dahil olmuş olacaksınız.

Her ay 3 TL faturanıza yansıyacaktır. Kontürlü hatlarda kontür yüklemelerinde her  ay (sadece 1 kere) 3 TL mahsup edilecektir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi arayınız :

TEL : 0 532 292 46 27 (Heybet ASLANOĞLU-Başkan)

Dernek TEL: 0 212 530 30 23

  
6561 kez okundu

Yorumlar

üyelik     23/06/2011 18:35

iyi oldu yaa diğer türlü hep unutuyoduk ben gönderdim...
Misafir -