• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Cevizlik Mah. Hüsreviye Sok. No.7 Günay İş Hanı K.3/40 
Bakırköy/İSTANBUL

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
SON DAKİKA HABER
TÜRK RADYOLOJİ DERNEĞİ YENİ BAŞKANI DR. TUNCAY HAZIROLAN


TRD'DE KAN DEĞİŞİMİ

Türk Radyoloji Derneği (TRD) 6-11 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği 39. Ulusal Radyoloji Kongresi ardından seçimli Olağan Genel Kurul yaparak yeni yönetim kurulu ve diğer organlarını belirlemiştir.

Seçimler sonunda Yönetim Kuruluna seçilen üyeler ilk toplantılarında Hacettepe Üniversitesi'nde görevli Prof. Dr. Tuncay HAZIROLAN hocamız yeni dernek başkanı olarak belirlenmiştir. 

Son üç yıldır TRD Başkanlığını yürütmekte olan Pof. Dr. Tamer KAYA şüphesiz ki radyoloji camiasının (teknisyen, radyolog) sorunlarını çözme konusunda çok önemli çalışmalarda bulunmuştur. Tüm radyoloji teknisyenleri adına hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 

Yeni başkan Prof. Dr. Tuncy HAZIROLAN hocamza da yeni dönemde sorunların çözümü konusunda ciddi performans bekliyoruz. Dağ gibi büyüyen radyoloji camiasının sorunlarının derneklerin eşgüdümlü işbirliğinden geçtiğini hatırlatarak çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyoruz. 

Aynı şekilde yeni yönetim kurulunda yer alan tüm hocalarımıza da başarı dileklerimizi iletiyor, daha güzel yarınlarda buluşmak umidiyle kolaylıklar diliyoruz.   
946 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın