• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Cevizlik Mah. Hüsreviye Sok. No.7 Günay İş Hanı K.3/40 
Bakırköy/İSTANBUL

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
SON DAKİKA HABER
BASIN AÇIKLAMASI

                                                   BASIN AÇIKLAMASI

Millet olarak bir hafta öncesinde kaybettiğimiz 24 şehidimizin yasını tutarken, 23 Ekim 2011 tarihinde 13.42 sularında merkez üssü Van olan ve bölgede 14 ilde hissedilen 7,2 büyüklüğündeki deprem ile sarsılmış bulunmaktayız.

Yüzlerce vatandaşımızı kaybettiğimiz, büyük maddi zararların ve yıkımların yaşandığı depremde yaşanan acıları anlatmak ne yazık ki mümkün değildir. Millet olarak, devlet olarak bu acılarımızı ve yaralarımızı en kısa sürede saracağımıza inanıyoruz.

Derneğimiz, depremin yaşandığı ilk saatlerde bölgedeki üyelerimize, meslektaşlarımıza ve  Sağlık Bakanlığı Kriz Merkezi'ne ulaşarak bilgi almaya çalışmıştır. Sağlık Bakanlığı Kriz Merkezi ile yapılan görüşmede bölgede radyoloji teknisyeni ihtiyacı olup olmadığı, ihtiyaç durumunda derneğimiz üyelerinden oluşan 30 kişilik gönüllü listesi Sağlık Bakanlığı Kriz Merkezi'ne bildirilmiştir.

Depremde yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, milletimize baş sağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (TÜMRAD-DER) olarak bölge ile sürekli diyalog halinde olduğumuzu ve ihtiyaç halinde her zaman göreve hazır olduğumuzu bildirmek istiyoruz.

Meslektaşlarımıza ve Kamuoyuna duyurulur.

TÜMRAD-DER YÖNETİM KURULU

  
4004 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın