• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/tumradder/
  • https://twitter.com/TumradDernegi
LOGOMUZ
Genel Başkandan
 Heybet ASLANOĞLU
Genel Başkan
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği

Cevizlik Mah. Hüsreviye Sok. No.7 Günay İş Hanı K.3/40 
Bakırköy/İSTANBUL

Tel - Fax:
0 (212) 530 30 23

Gsm:
Heybet ASLANOĞLU(Başkan)
0 532 292 46 27

E-Posta:
tumradder@gmail.comRADYOLOJİ ANDI
İŞ-BECAYİŞ İLANLARI
İŞ İLANLARI
KANAL RADYOLOJİ
SON DAKİKA HABER

ANASAYFADerneğimizin Radyoloji Teknisyenleri Mesleki Eğitim Seminerimiz Dicle Üniversitesi Rektör Yard. Prof. Dr. Arslan Bilici ve Diyarbakır İl Sağlık Müdürümüz Sn. Dr. Mehmet Sait AVAR'ın katılımılarıyla Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Derneğimiz ve radyoloji camiası çok değerli bir üyesini kaybetti. Derneğimizin Genel Başkan Yardımcısı M.Serdar BÜKÜLMEZ geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm radyoloji camisına başsağlığı diliyoruz. Mekanın Cennet olsun. SENİ UNUTMAYACAĞIZ. ......................................Sevgili Serdar'ın Anısına açılan sayfada birşeyler yazmak istermisiniz. Haberin devamını tıklayınız>>
24.10.2012
17.10.2012
Bir süre önce kaybettiğimiz derneğimizin Genel Başkan Yardımcısı Serdar BÜKÜLMEZ ve istifa eden Genel Örgütlenme Sekreteri Arzu DOĞAN yerine Yedek Yönetim Kurulu üyelerimiz Muharrem Keskin (Tekirdağ) ve Hamide Akçay(İstanbul) Yönetim Kurulu Asil üyeliğe getirildi. Bu arkadaşlarımızın yönetim kuruluna katılmalarıyla görev dağılımı yeniden belirlendi. Yeni Yönetim Kurulumuz için tıklayınız
İstanbul Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Prof.Dr.Necmi Ayanoğlu Silivri Devlet Hastanesi’nde çalışan üyelerimizin ACİL FARKI ile ilgili hukuk savaşı DANIŞTAY’da sonuçlandı.
14.10.2012
02.09.2012
Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Radyasyon Kaynaklarıyla Çalışan Personel Hakkında Genelge yayımlandı. Genelgede radyasyon kaynağı ile tehis, tedavi veya araştırmanın yapıldığı tüm kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşları ile radyasyon kaynaklarıyla calışan personeli kapsamaktadır.denildi. GENELGE için haberin devamını tıklayınız
Sağlık Bakanlığı SAĞLIK HİZMETLERİNDE İYONLAŞTIRICI RADYASYON KAYNAKLARI İLE ÇALIŞAN PERSONELİN RADYASYON DOZ LİMİTLERİ VE ÇALIŞMA ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK yayımladı. YÖNETMELİĞİ GÖRMEK İÇİN haberin devamını tıklayınız
02.09.2012
02.09.2012
Anayasa Mahkemesi, hekimlerin muayenehane açmasını yasaklayan 650 sayılı KHK'nın devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri, TSK, GATA gibi değişik kurumlarda çalışan hekimlere çalışma yasakları getiren maddelerini ''Yetki Kanunu kapsamına girmediğinden'' iptal etti. , KARARDA RADYOLOJİ ÇALIŞANLARININ ÇALIŞMA SAATLERİ İLE İLGİLİ DÜZENLEME YOK.
Sekreteryasını TÜMRAD-DER ve SHSÇDER'in yürüttüğü SAĞLIK DERNEKLERİ PLATFORMU adına Sağlık Komisyonu Başkanı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Cevdet ERDÖL'ü makamında ziyaret ettik. Görüşmede; 1- Sağlık Çalışanlarının Sorunları ve Çözüm Önerileri, 2- Meslek Oda Kanunu Taslağına ilişkin taleplerimiz, 3- RAD-GEKAP( Radyoloji Teknisyenlerine Yönelik Mesleki Gelişim ve Kariyer Projesi) 4- SHSÇDER'in Sağlık Çalışanlarıyla ilgili yapmış olduğu Anket Araştırması sunuldu. Görüşmede lisans tamamlama ve önlisan sağlık programlarının kademeli olarak 4 yıla çıkarıması için çalışmaların hızlandırılması ve sağlık alanında meslekdışı çalışmanın önüne geçilmesine yönelik talepler iletildi.
18.07.2012
07.06.2012
Meslektaşımız Cennet Sarı geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu ebediyete intikal etmiştir. İstanbul’da özel bir hastanede röntgen teknisyeni olarak çalışan ve aynı zamanda da Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 2. Sınıf öğrencisi olan meslektaşımızın cenazesi bugün (7 Mayıs 2012 pazartesi günü); Ertuğrul Gazi Mahallesi, Aydos Caddesi, Menekşe Sokak No: 23 Pendik’teki evinden alınarak öğlen namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazı ile Şıhlı Mezarlığı’na defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere tüm meslektaşlarımıza baş sağlığı diliyoruz. İSMİ GİBİ MEKANI CENNET OLSUN.
Derneğimiz TÜMRAD-DER, Kırşehir Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kırşehir Sağlık Meslek Lisesi'nin ortaklaşa düzenlediği 1. KIRŞEHİR RADYOLOJİ SEMPOZYUMU meslektaşlarımız ve öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi.
07.05.2012
01.05.2012
Emeğin yüce bir değer olduğu, toplumun refah, sağlık çalışanlarının daha mutlu olduğu bir TÜRKİYE umuduyla 1MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN.
Son zamanlarda sağlık çalışanlarına yönelik şiddet eylemleri artarak devam ediyor.Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’nde çalışan göğüs cerrahi uzmanı Dr. Ersin Arslan, 17 Nisan günü bir hasta yakını tarafından bıçaklanarak öldürüldü. "Sağlıkta dönüşüm"ün sonucu yaşanan bu durumun son bulması ve bir daha can ve mal kayıplarının yaşanmamasıiçin SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YÖNELİK ŞİDDETİN SON BULMASI için ACİL ÖNLEMLERİN ALINMASINI İSTİYORUZ. Dr. Ersin ARSLAN'a Allah'tan rahmet, ailesinin, sevenlerinin, yakınlarının, çalışma arkadaşlarının ve tüm sağlık çalışanlarının BAŞI SAĞOLSUN.
01.05.2012
19.04.2012
28 Nisan 2012 tarihinde Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda TÜMRAD-DER, Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kırşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nin ortak düzenlediği 1. KIRŞEHİR RADYOLOJİ SEMPOZYUMU'na KATILIM ÜCRETSİZDİR. Sempozyum çerçevesinde aynı günün akşamında GALA YEMEĞİ ve 29 Nisan pazar günü KAPADOKYA TURU düzenlenecektir.
Sağlık Bakanlığında Toplantıdaydık Sağlık Bakanlığından Sağlık Çalışanları Platformu olarak randevu talep edilmiş 10.04.2012 tarihinde saat:14:30 görüşmek üzere Sağlık Bakanlığına davet edildik. Sağlık Bakanlığında , Sağlık Bakan yardımcısı Agah KAFKAS ile görüşme yapılmış yapılan görüşme samimi bir ortamda gerçekleşmiştir. Sağlık Platformu adına Heybet Aslanoğlu (TÜMRAD-DER), Hüseyin AYHAN (SHSÇDER), Aydın DAĞ ( Eczane Tek. Dernekleri Konfederasyonu) görüşmeye katılmışlardır.
16.04.2012
13.04.2012
... 35 ...